شرکت هواپیمایی دلیران (سهامی خاص) به شماره ثبت 61431 بعنوان شرکت حمل و نقل هوایی بخش خصوصی وابسته به شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس (سهامی عام) (نهاد مالی تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار) می باشد.
شرکت سرمایه گذاری دلیران پارس (سهامی عام) در راستای اقتصاد مقاومتی و توسعه سرمایه گذاری خود در زمینه حمل و نقل و لجستیک در سال 98 با مشارکت صرفا اشخاص حقوقی فعال در حوزه گردشگری و حمل و نقل اقدام به تاسیس شرکت هواپیمایی دلیران با سرمایه 2800 میلیارد ریال نموده است.
با در نظر گرفتن این مهم که سرمایه گذاری در صنعت حمل و نقل هوایی نیازمند سرمایه گذاری در مقیاس بالا می باشد و اعتبارات دولتی به تنهایی پاسخگوی این نیاز نمی باشد، لذا حضور و مشارکت بخش غیردولتی (خصوصی) در سرمایه گذاری مورد نیاز این صنعت ضروری می باشد. ورود نهاد مالی به این حوزه می تواند الگوی مناسبی برای تامین مالی تخصصی و ورود سرمایه گذاران حرفه ای از طریق بازار سرمایه ایران (بورس) باشد و امید داریم با ارائه ابزارهای نوین مالی راهگشای این امر باشیم.
شرکت هواپیمایی دلیران طی مراحل قانونی اخذ مجوزهای لازم و تامین ناوگان هوایی و براساس برنامه ریزی انجام شده، در آینده نزدیک به ارائه خدمات جابجایی مسافر، بار و پست بصورت چارتری بین المللی طبق ضوابط تعیین شده برای اینگونه پروازها توسط سازمان هواپیمایی کشوری در مقیاس بین المللی و داخلی اقدام خواهد نمود.

معرفی هواپیمایی دلیران

این شرکت در برنامه 1400 قصد توسعه حمل ونقل هوایی و لجستیک فرودگاهی بار و کالا را در اولویت توسعه خود قرار داده است و امید دارد بتواند سهم مهمی از بازار حمل و نقل بار هوایی را به خود اختصاص دهد. در حال حاضر شرکت همزمان با طی مراحل اخذ مجوزهای نهایی، سرمایه گذاری تخصصی خود را در زمینه حمل و نقل و لجستیک فرودگاهی و خدمات گردشگری از طریق شرکت های تابعه مانی گشت و تهران ترابر آغاز نموده است. امید است این شرکت با همت تیم و کادر تخصصی و با تجربه و برنامه ریزی هوشمندانه بتواند در آینده نزدیک نقش مهمی در صنعت هوانوردی و خدمات فرودگاهی کشور ایفا نماید.

شرکت هواپیمایی دلیران (سهامی خاص)

مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping