منشور اخلاقی

با استعانت از پروردگار متعال ، خدمتگزاران شما، در هواپیمایی دلیران بر این باورند که با مشارکت و همراهی مشتریان گرانقدر و مسافران عزیز شاهد رشد و توسعه فراگیر و مستمر با درخشش در افق صنعت هوانوردی بین المللی خواهند بود.

در این راستا کارکنان خدوم این شرکت بر اصول ذیل به عنوان منشور اخلاقی توافق نموده و بر رعایت این اصول توسط تمامی همکاران و در کلیه واحد ها و در همه شرایط متعهد می گردند.

ما بر این باوریم که مشتریان عزیز و همکاران ارجمند شرکای راهبردی شرکت محسوب می گردند لذا در جهت ایجاد آرامش و رفاه ایشان مستمرا تلاش خواهیم نمود.

با اعتقاد به اینکه تعاملات و ارتباطات مردمی زمینه ساز رضایتمندی و اعتماد مشتریان میباشد، پیشنهادات و انتقادات احتمالی شما را در هرچه بهتر نموندن ارائه خدمات حرفه ای و استاندارد با جان و دل پذیرا میباشم.

ما در راستای ترویج فرهنگ استفاده از منابع ، از طریق پرهیز از اصراف و اختیار الگوی بهینه در برابر همه نعمت ها و خوبی ها شکرگزار خداوند بوده و تلاش می کنیم سهم خود را در ارتقای بهره وری منابع شرکت و خدمت به مردم و پاسخگویی به ارباب رجوع ادا کنیم.

ما معتقدیم معبودیت، تهذیب نفس و تربیت انسانی محور اصلی توسعه و رشد بشریت بوده و رستگاری و سعادت را در تقرب به درگاه خداوند متعال میدانیم و در این مسیر ، انجام تکالیف الهی و رعایت آراستگی ظاهری و باطنی را مقدم میشماریم .

کسب روزی حلال و پرهیز از مال شبه ناک را سبب سلامت خود و خانواده و جامعه می دانیم و همواره با توجه به حقانیت محاسبه اعمال در پیشگاه الهی هر لحظه خود را در محضر با عظمتش دانسته و او را ناظر بر رفتار و اعمال خود میدانیم.

و من الله توفیق

خلبان سید محمدرضا سیف

مدیر عامل

مقایسه
علاقه مندی ها 0
Open wishlist page Continue shopping